Praktická letní škola projektů v Liberci


Chcete si vyzkoušet přípravu projektů? Nevíte si úplně rady s přípravou rozpočtu? Chcete konzultovat vlastní projektový záměr? Zajímají Vás tipy, jak řídit projekt? Rádi byste si vyzkoušeli roli hodnotitele projektů?

 Termín: 13. – 15. září 2016, denně od 9:30 do 16:00 hod.

Kde: Liberec, přednáškový sál VÚTS, a.s., Svárovská 619 (průmyslová zóna Sever)

Cena:  ZDARMA pro studenty doktorského studia v denní formě studia.

 

Informace o kurzu:
Kurz má za cíl usnadnit začínajícím vědcům orientaci v systému financování vědy a výzkumu a umožnit získání znalostí a dovedností potřebných pro přípravu a řízení projektů financovaných z veřejných zdrojů. Škola je koncipována jako interaktivní seminář postavený, kromě odborného výkladu, na případových studiích z reálného prostředí a praktických úkolech, na jejichž řešení se podílejí sami účastníci. Navíc budou mít účastníci letní školy příležitost vyzkoušet si samostatnou přípravu projektového návrhu a zkusit si roli hodnotitele projektů. Kurz je připraven tak, aby se v tématech mohli dobře zorientovat především doktorandi bez jakýchkoliv předchozích znalostí a zkušeností s projekty a jejich přípravou.

Detailní program kurzu naleznete zde.

Lektorka:
Ing. Radka Pittnerová je vedoucí Inovačního a technologického centra VÚTS, a.s. Od roku 2002 působí jako konzultant a lektor v oblasti přípravy a řízení vědecko-výzkumných projektů v rámci sítě regionálních kontaktních organizací. Zaměřuje se především na problematiku přípravy projektových žádostí, projektového a finančního managementu. Kromě toho má praktické zkušenosti s přípravou, vedením a realizací projektů financovaných z evropských i národních zdrojů. Zároveň se také podílí na hodnocení projektů, včetně programu Horizon 2020.

 

Registrovat se, v případě zájmu, můžete zde. Kapacita kurzu je omezená.

Kompletní pozvánka s registračním formulářem je ke stažení zde.

Na semináři není zajištěno občerstvení. Ubytování si účastníci zajišťují na vlastní náklady. Možné ubytovací kapacity jsou zde.