Praktická letní škola projektů ve vědě a výzkumu Liberec


Chcete si vyzkoušet přípravu projektu v praxi? Nevíte si rady s rozpočtem? Zajímají Vás tipy, jak řídit projekt? Rádi byste si vyzkoušeli roli hodnotitele projektů? Chcete konzultovat vlastní projekt?…

Termíny letní školy konané v Liberci:

25. – 27. srpna 2015, Liberec, Voroněžská 13, budova EF TUL (denně 9:30 – 16:30) Registrace uzavřena, kapacita byla naplněna. 

1. – 3. září 2015, Liberec, Svárovská 619, budova VÚTS, a.s. (denně 9:30 – 16:30) – MIMOŘÁDNÝ TERMÍN POUZE PRO DOKTORANDY – volná místa

 

 Základní informace:

Šestý ročník letní školy je určen studentům doktorského studia a začínajícím vědecko-výzkumným pracovníkům. Třídenní praktický kurz má za cíl usnadnit začínajícím vědcům orientaci v systému financování vědy a výzkumu. Zároveň Vám umožní získat znalostí potřebné pro kvalitní přípravu a řízení projektů financovaných z těchto zdrojů.

Letní škola je koncipována jako interaktivní seminář postavený, kromě odborného výkladu, na případových studiích z reálného prostředí a praktických úkolech, na jejichž řešení se budou podílet sami účastníci. Navíc budou mít účastníci letní školy příležitost vyzkoušet si samostatnou přípravu projektového návrhu a zkusit si roli hodnotitele projektů.

Profil lektorky:

Ing. Radka Pittnerová je vedoucí Inovačního a technologického centra VÚTS, a.s. Od roku 2002 působí jako konzultantka a lektorka v oblasti přípravy a řízení vědecko – výzkumných projektů v rámci sítě regionálních kontaktních organizací. Mimo to má praktické zkušenosti s přípravou, vedením a realizací projektů financovaných z národních i evropských zdrojů. Zároveň se také podílí na hodnocení projektů, včetně programu Horizon 2020.

Program:

Program obou termínů letní školy konané v Liberci je stejný.

Letní škola je ZDARMA pro studenty doktorského studia a začínající vědce do 34 let. Pro ostatní účastníky je cena kurzu 2000,- Kč vč. DPH. Více informací o platbě vložného naleznete zde.

Z důvodu omezené kapacity se prosím registrujte zde.

Pozvánku si můžete stáhnout zde.

Na letní škole není zajištěno občerstvení. Ubytování a dopravu si účastníci zajišťují na vlastní náklady.